COVID19 ÖNLEMLERİ
MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
MOBİL
EĞLENCE
SİNEMA
Forum İstanbul
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :
Fenomenler Forum İstanbul Podyumunda!
13 2 15
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum İstanbul, 14 Ekim’de fenomenleri podyuma çıkartıyor. Forum Fashion Week kapsamında gerçekleştirilecek özel defilenin bomba gibi kadrosu şöyle: Didem Soydan, Umut Eker, Modafobik, Kubliay Sakarya, Sebile Ölmez, Duygu Şenyürek ve Fulya Sezen! Forum İstanbul’un sürprizleri defile ile sınırlı değil. Stiline güvenenler yarışmaya, alışveriş yapmak isteyenler ise hemen kazandıran özel kart kampanyasına davetli.

14
Ekim
SAAT : 16:00

Zengin marka karmasıyla Avrupa'nın en gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul, modayı odağına alan “bi’başka” etkinlikleriyle bir adım öne çıkmaya devam ediyor. Forum Fashion Week kapsamında Forum İstanbul’da 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 16:00’da düzenlenecek özel defilenin yanı sıra kombin zevkine güvenenler için de “Benim Kombinim” yarışması başladı.

Forum İstanbul’un 14 Ekim’de düzenleyeceği defilede de podyuma çıkacak olan model Didem Soydan, makyaj uzmanı Sebile Ölmez ve stilist Umut Eker'in jüride bulunacağı ve 5 Ekim’de başvuruları başlayan “Benim Kombinim” yarışması, 15 Ekim’e dek sürecek. Moda zevkine güvenenlerin Forum İstanbul’da yer alan sanal panoda fotoğrafını çekip istediği aksesuarlarla yaratacağı özel stiliyle katılabileceği yarışma, 15 Ekim saat 16.00'da sonuçlanacak. Jüri tarafından kombini en çok beğenilen üç isim, Boyner'den 1.000 TL değerinde hediye çekinin sahibi olacak.

Forum Fashion Week Kart’tan cazip fırsatlar

Forum İstanbul’un yarışma ve defile etkinliklerinin yanı sıra, Forum Fashion Week’e özel bir kart kampanyası da düzenleniyor. 13 Ekim’de başlayacak kampanya kapsamında Forum İstanbul’dan giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve kozmetik alışverişi yapan ziyaretçiler, para yüklü Forum Fashion Week kart kazanacak. Aynı gün tek fiş ile yapılacak olan 150 TL – 249 TL arasındaki alışveriş karşılığı 25 TL, 250 TL – 499 TL arasındaki alışveriş karşılığı 50 TL, 500 TL ve üzeri alışveriş karşılığı da tam 100 TL para yüklü Forum Fashion Week kart, ziyaretçilere hediye edilecek.

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi

Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa / İstanbul

T. 0 (212) 443 13 50 / info@forumistanbul.com.tr

Bize Ulaşın

Metroyla:

Atatürk Havalimanı - Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz.


Otobüsle:

32 Cevatpaşa - Eminönü

32A Cevatpaşa - Beyazıt

32T Cevatpaşa - Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz.


Marmarayla:

Marmaray Yenikapı istasyonundan, Yenikapı - Atatürk Havalimanı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.


Arabayla:

E-6 "Hal - Otogar" çıkışında.

E-5 "Otogar" çıkışından "Kartaltepe - Yıldırım - Kocatepe" istikametinde.


Metrobüsle:

Merter Metrobüs durağından, Atatürk Havalimanı - Yenikapı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.