COVID19 ÖNLEMLERİ
MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
MOBİL
EĞLENCE
SİNEMA
Forum İstanbul
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :
Yarıyıl tatilinde eğlenceyi 3’e katlayın!
13 2 15
Avrupa’nın bir numaralı etkinlik alanı işletmecisi Merlin Entertainments, yarıyıl tatilinde çocukları cezbedecek interaktif eğlence anlayışı ve online’a özel yüzde 20 indirim avantajıyla ailelerin gözdesi olacak.

Avrupa’nın bir numaralı etkinlik alanı işletmecisi Merlin Entertainments, yarıyıl tatilinde çocukları cezbedecek interaktif eğlence anlayışı ve online’a özel yüzde 20 indirim avantajıyla ailelerin gözdesi olacak. Tatilde Aleyna Tilki ya da Justin Bieber gibi onlarca ünlü ile yan yana eğlenmek isteyenler Madame Tussauds’yu, eğlenceli olduğu kadar yaratıcı ve eğitici etkinliklerle LEGO® parçalarından bir dünya yaratmak isteyenler LEGOLAND® Discovery Centre’ı, denizkızı Mirlandra’nın büyüleyici su altı gösterisini izleyip Kaptan Timbers’la fotoğraf çektirmek isteyenler ise SEA LIFE İstanbul’u ziyaret edebilir. Üstelik 3 merkezi tek biletle gezme imkanı sağlayan avantajlı ortak biletleri de yüzde 20 indirimle www.biletix.com’dan satın almak mümkün. .

 

Denizkızı Mirlandra ve Kaptan Timbers’ın kaçırılmayacak şovu SEA LIFE’da.

Avrupa’nın en uzun okyanus tüneli içerisinde Türkiye’nin en kalabalık köpek balığı ailesi, Avrupa’nın en büyük deniz kaplumbağası Iggy ve yüzlerce farklı türde su altı canlısıyla ziyaretçilerine okyanusun içinde hissettiren SEA LIFE İstanbul, yarıyıl tatilinde keyifli bir etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Tatil boyunca SEA LIFE İstanbul’u ziyaret edenler; Panaroma alanında her gün 12.00, 14.00, 16.00 saatlerinde köpek balıkları ve devasa vatozlar içerisinde denizkızı Mirlandra’nın su altı gösterisini izleyecek ve Mirlandra’ya ulaşmanın yollarını arayan Kaptan Timbers ile fotoğraf çektirecek. Kaya havuzunda farklı deniz canlılarına dokunup, denizanalarının göz alıcı hareketlerini keyifle izleyecek ve 500’ü farklı türde 15.000 deniz canlısını yakından görecekler. Dalgıçlar tarafından elle beslenen köpekbalıkları, vatozlar ve dev yeşil deniz kaplumbağası Iggy bu yarıyıl tatilinde de çocuklar için unutulmaz anlar yaşatacak.


Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan eğlence LEGOLAND Discovery Centre’da

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek isteyen ailelerin gözde mekanları arasında yer alıyor. LEGO® Ninjago temalı etkinlik alanında kendi modellerini tasarlayan ve slow-motion videolar çekebilen çocuklar, MINILAND’de dünyanın en önemli yapılarının LEGO® parçalarından oluşturulan modellerini görüp, 4D sinemada sadece LEGOLAND® Discovery Centre’da gösterilen 3 farklı filmle eğlence ve aksiyonun parçası olacaklar. Arkadaşları ya da ebeveynleri ile LEGO® parçalarından yapacakları arabaları yarıştıracak ve Merlin’in Çırağı isimli bisiklette hızlarını test edebilecekler. 13 farklı alanda saat kısıtlaması olmaksızın, doyasıya eğlencenin tadını ailece çıkararak yaratıcılık, renk ve aksiyon dolu bir deneyim yaşayacaklar. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde bulunan LEGOLAND® Discovery Centre haftanın yedi günü 10:00- 20:00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.


Aleyna Tilki ve onlarca yıldız Madame Tussauds İstanbul’da!

Onlarca yıldızın kariyerine ve karakterine uygun farklı konseptler içerisinde interaktif bir eğlence ortamında sergilendiği Madame Tussauds İstanbul’da; Shrek ile yumruk yumruğa poz verip, Spiderman ile çatılara tırmanmak, Michael Jackson’ın sahne kostümüyle dans edip Mozart’ın piyanosunu çalmak, Murat Boz’la selfie çekip, Neymar’ın halı sahasında dijital kaleye gol atmak ya da MFÖ’nün sahnesinde şarkı söylemek mümkün. Elbette Mustafa Kemal Atatürk’ün figürü bu tatilde de ailelerin en çok fotoğraf çektirmek istediği figür olacak. Merkezin yarıyıl tatili öncesinde bünyesine eklediği son yıldız ise, özellikle çocukların ve gençlerin hayranlıkla dinlediği Aleyna Tilki. Her kuşaktan sinema izleyicisinin kalbinde taht kuran Adile Naşit ve 7’den 77’ye milyonların sevgilisi olan Barış Manço da Madame Tussauds’da küçük ziyaretçileri bekleyen yıldızlar arasında.Forum İstanbul Alışveriş Merkezi

Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa / İstanbul

T. 0 (212) 443 13 50 / info@forumistanbul.com.tr

Bize Ulaşın

Metroyla:

Atatürk Havalimanı - Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz.


Otobüsle:

32 Cevatpaşa - Eminönü

32A Cevatpaşa - Beyazıt

32T Cevatpaşa - Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz.


Marmarayla:

Marmaray Yenikapı istasyonundan, Yenikapı - Atatürk Havalimanı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.


Arabayla:

E-6 "Hal - Otogar" çıkışında.

E-5 "Otogar" çıkışından "Kartaltepe - Yıldırım - Kocatepe" istikametinde.


Metrobüsle:

Merter Metrobüs durağından, Atatürk Havalimanı - Yenikapı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.