COVID19 ÖNLEMLERİ
MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
MOBİL
EĞLENCE
SİNEMA
Forum İstanbul
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :

İSTANBUL’DA Bİ’BAŞKA DÜNYA

Türkiye’nin en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Forum İstanbul, ziyaretçilerine 286 yerli ve yabancı mağazadan oluşan bambaşka bir dünya sunuyor. Ayrıca, Forum İstanbul LEGOLAND® Discovery Center, SEA LIFE Istanbul Akvaryum, FunLab, Cinema ve Joypark gibi eşsiz eğlence merkezlerine de ev sahipliği yapıyor.

Forum Istanbul sunduğu marka çeşitliliği, eğlence üniteleri, modern ve ferah mimarisi ile sıradan alışveriş alışkanlıklarını farklı bir deneyime dönüştürüyor. İstanbul Havalimanı’ndan yalnızca 35 km. uzaklıkta olan Forum İstanbul’a Otogar - Havalimanı metro hattındaki Kocatepe durağından kolayca ulaşılıyor.

Harika bir Eğlence Deneyimi!

SEA LIFE İstanbul’da neredeyse bir futbol sahası uzunluğunda 83 metrelik Avrupa’nın en uzun sualtı okyanus tüneli bulunuyor. SEA LIFE İstanbul, 15 farklı türden 61 adet köpekbalığına ev sahipliği yapıyor. Çekiçbaş, Kum Kaplanı, Gitar, Hemşire, Zebra, Gri Yüzgeçli, Siyah Yüzgeçli köpekbalıkları ve daha bir çok tür köpekbalığı SEA LIFE'ın köpekbalığı ailesini oluşturuyor.

Dünya’nın en ünlü eğlence merkezlerinden biri olan LEGOLAND® Discovery Center, Forum İstanbul’un içerisinde 3.000 m²’lik bir alanda 3-10 yaş arası çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunuyor. Tek çatı altında 5 milyondan fazla LEGO® parçası ve LEGO® mağazası ile aileler yaratıcılıklarının sınırlarını zorluyor.

En Trend Markalar!

Forum Istanbul, Ikea, MediaMarkt, Decathlon, Zara ve H&M da dahil modadan, teknolojiye, spordan dekorasyona birçok farklı kategoride 286 mağaza ve tanınmış yerli ve yabancı binlerce markaya ev sahipliği yapıyor.

Leziz bir destinasyon!

Forum İstanbul şık restoranları, çeşitli fast-food markalarını ve popüler kafeleri bir araya getiriyor. 50’den fazla yiyecek ve içecek noktası ile Türk ve dünya mutfağının en leziz yemeklerini hoş bir atmosferde ziyaretçilerine sunuyor.

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi

Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa / İstanbul

T. 0 (212) 443 13 50 / info@forumistanbul.com.tr

Bize Ulaşın

Metroyla:

Atatürk Havalimanı - Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz.


Otobüsle:

32 Cevatpaşa - Eminönü

32A Cevatpaşa - Beyazıt

32T Cevatpaşa - Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz.


Marmarayla:

Marmaray Yenikapı istasyonundan, Yenikapı - Atatürk Havalimanı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.


Arabayla:

E-6 "Hal - Otogar" çıkışında.

E-5 "Otogar" çıkışından "Kartaltepe - Yıldırım - Kocatepe" istikametinde.


Metrobüsle:

Merter Metrobüs durağından, Atatürk Havalimanı - Yenikapı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.